Działka budowlana Kłudno Nowe
Kłudno Nowe, mazowieckie
- 255 000 zł
- 1 501 m²
- 169,89 zł/m²
Patryk Pindor
Skontaktuj się
Działka budowlana Kłudno Nowe
Kłudno Nowe, mazowieckie
zaktualizowane:
11 maja 2026
Działka budowlana Kłudno Nowe
Zaktualizowane: 11 maja 2026
255 000 zł 1 501 m² 169,89 zł/m²
- Typ oferty: działka na sprzedaż
- Cena: 255 000 zł (169,89 zł/m²)
- Forma własności: własność, księga wieczysta
- Działka: budowlana, 1 501 m²
- kształt: prostokąt; długość: 35m; szerokość: 42m; teren płaski
- dojazd drogą utwardzoną, działka nieogrodzona
- Źródło: biuro nieruchomości: REMAX Polska, zaktualizowane: 11.05.2026
- numer ogłoszenia: 1911/2037/OGS
Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej
Kupujący nie płaci prowizji
Lokalizacja
- Adres: Kłudno Nowe, Grodzisk Mazowiecki, grodziski, mazowieckie
- Otoczenie: luźna zabudowa jednorodzinna, tereny zielone i rekreacyjne, teren niezabudowany, łąka, las
- cicho
Opis nieruchomości
Na sprzedaż działka nr ewid. 54/16, o powierzchni 1501m2, zlokalizowana w miejscowości Kłudno Nowe, gm. Grodzisk Maz.
Teren o kształcie prostokąta 42x35m, płaski i suchy. Jest to działka usytuowana w drugiej linii zabudowy od gminnej drogi asfaltowej, dojazd do działki drogą prywatną - podana cena dotyczy działki wraz z udziałem w tej drodze.
W drodze wewnętrznej, bezpośrednio przy działce znajduje się sieć wodociągowa, energetyczna, światłowodowa. (...)